Aktualności
Dobre Żniwa – współpraca w rolnictwie ekologicznym, znamy termin
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)
piątek, 10, styczeń 2014 09:24 Autor: admin_bio


11 edycja seminarium „Dobre Żniwa – współpraca w rolnictwie ekologicznym” organizowana rokrocznie przez Stowarzyszenie Ziarno odbędzie się w marcu 2014 roku. Program zapowiada się naprawdę ciekawie.

Tegoroczną edycję Dobrych Żniw zaplanowano na 14-15 marca 2014 (piątek/sobota)

Jak zapowiadają organizatorzy, Ewa i Peter Stratenwerth rolnicy ekologiczni z Grzybowa (woj. mazowieckie): Wśród wykładowców będą – oprócz Wernera Vogt-Kaute na którego obecność zawsze liczymy; Darel Maryon z Wielkiej Brytani (prezentacja na temat nasion ekologicznych, możliwa będzie wymiana nasion!), Alenka Bratusa z Niemiec (inicjatywa społeczno – ekonomiczna oparta na gospodarstwie ekologicznym), Berkauy Atik z Turcji (rynek rolnictwa ekologicznego w Turcji), Elżbieta Priwieziencew ze Społecznego Instytutu Ekologicznego (rolnictwo a klimat), Sonia Priwieziencew ze Społecznego Instytutu Ekologicznego (rolnictwo wspierane przez społeczność), Ewa Sufin-Jacquemart (ekonomia cyrkularna i nowe wyzwania dla rolnictwa).

Organizatorzy planują także prezentację Ekologicznego Uniwersytetu Ludowego w Grzybowie. Szczegółowy program wydarzenia jest wciąż opracowywany, poinformujemy o nim jak tylko się pojawi.


Informacje kontaktowe w sprawie Dobrych Żniw: www.ziarno.eu , Grzybów ½ 09-533 Słubice tel/fax 24 2778963 email: ziarnongo@o2.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego 2014.Zaprenumeruj drukowaną wersję Biokuriera na 2017 rok

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.